Powiadom mnie! Wpisz swój email, a my damy Ci znać, kiedy produkt będzie dostępny.
Email Ilość Twój e-mail zostanie wykorzystany tylko do powiadomienia Cię o dostępności.

Herbata biała Malawi Thyolo Peony

Ta, zupełnie inna w smaku biała herbata, uprawiana jest w Malawi, w ogrodzie Satemwa. W tym kraju właśnie, zaczęto uprawiać w Afryce herbatę na skalę przemysłową. Listki zbierane są ręcznie, a całość czasu jaki zajmuje wyprodukowanie tej herbaty to 3 do 4 dni.

Susz to dość duże listki, w kolorach zieleni i brązu. Napar bardzo jasny, żółtawy. Aromat delikatny, kwiatowy. W smaku pełna i lekka, pozostawia przyjemną słodycz na języku. Ciekawa w smaku, ma w sobie coś subtelnego z cytrusów i słodu jęczmiennego.

Malawi Thyolo Peony jest bogatym źródłem antyoksydantów. Dzięki temu sprawdzi się w profilaktyce antynowotworowej. Oczyszcza oraz spowalnia starzenie się organizmu. Biała herbata zawiera sporą ilość kofeiny, działa pobudzająco oraz poprawia koncentracje. Działa ochronnie na układ krwionośny, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu i cukru we krwi. Dodatkowo chroni zęby przed próchnicą.

Skład: herbata biała (100%)

Pochodzenie: Afryka

Waga: 50g

Recenzje


  1. (zweryfikowany):

    Ten rodzaj Pai mu tanu wyróżnia się od innych większą intensywnością zarówno smaku jak i barwy. Pierwszy jest mocniejszy, ale też bardziej słodki. Barwa zaś pomarańczowo-brązowa. Mimo wyższej ceny jestem z niej zadowolony.

Tylko zalogowani klienci, którzy zakupili ten produkt mogą napisać recenzję.