Powiadom mnie! Wpisz swój email, a my damy Ci znać, kiedy produkt będzie dostępny.
Email Ilość Twój e-mail zostanie wykorzystany tylko do powiadomienia Cię o dostępności.

Herbata zielona z miętą marokańska organiczna

10.00 

Herbata zielona Gunpowder dzięki dużej ilości tanin, wzmacnia naszą odporność poprzez tworzenie naturalnej blokady pomiędzy naszym organizmem oraz szkodliwymi drobnoustrojami.

Brak w magazynie

Powiadom

Herbata zielona z miętą marokańska organiczna

Herbata marokańska, czyli maghrebi to napój tradycyjnie pijany nie tylko w Maroko lecz także w Algierii, Libii oraz Tunezji. Najczęściej jednak kojarzy się nam z Maroko, które oczywiście nie jest producentem herbaty lecz wielkim jej konsumentem. Tradycyjna herbata z tych stron jest dość nietypowa, ponieważ bazuje na zielonej herbacie chińskiej typu gunpowder oraz dużych ilościach miejscowej mięty.

Herbata zielona gunpowder jest wyjątkowa ze względu na intensywny smak oraz charakterystyczne, ciasne zwinięcie połyskujących liści, przypominające proch strzelniczy. Wysoki stopień upakowania liści ułatwiał transport oraz poprzez intensywną obróbkę pozwolił na wydobycie szerokiego wachlarza smaków i aromatów. Herbata zielona gunpowder doskonale smakuje w połączeniu z dodatkami – w tym przypadku orzeźwiającą i odświeżającą miętą pieprzową.

Skład: zielona herbata, mięta pieprzowa, aromat naturalny; pochodzące z ekologicznych upraw

Kraj pochodzenia: Chiny

Waga: 50g

Recenzje


Na razie brak recenzji produktów.

Tylko zalogowani klienci, którzy zakupili ten produkt mogą napisać recenzję.