ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

-16%
Original price was: 88.25 zł.Current price is: 73.80 zł.
23.92 
66.33 
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę

Praktyczne naczynia do picia yerba mate

Yerba mate to aromatyczny, pobudzający napar, który ze względu na swój niezwykły smak, a także szereg pozytywnie wpływających na nasz organizm właściwości, zyskuje coraz większe grono miłośników. Aby w pełni cieszyć się jego walorami smakowymi, warto zaopatrzyć się w tradycyjne naczynie do picia yerba mate - matero, wykonywane zazwyczaj z ceramiki, gliny lub tykwy.

Jak używać naczynia do yerba mate?

W zależności od Twoich preferencji i tego jak mocny wywar chcesz uzyskać, wsyp do matero ulubioną yerbe zapełniając od ¼ do 2/3 objętości naczynia. Następnie przykryj naczynie ręką, odwróć je ,,do góry nogami” i delikatnie potrząśnij. Czynność ta sprawi, że pozbędziesz się najmniejszych kawałków suszu. Zawartość naczynia zsyp na jedną stronę, do matero włóż bombillę i zalej wodą o temperaturze 70 stopni. Jedną porcję suszu możesz zaparzać kilkakrotnie.

Matero do yerby – różnorodność wyboru

Na Czajnikowy.pl znajdziesz szeroki wybór naczyń do picia yerba mate. Dostępne są klasyczne modele, które w swoim kształcie przypominają gruszkę, a także utrzymane w bieli i czerni nowoczesne propozycje o niespotykanej formie. Naczynia do yerba mate są ceramiczne i łatwo się je czyści. Dostępne są w kilku rozmiarach: 220 ml, 250 ml, 300 ml oraz 350 ml.

Matero do yerby to jednak nie jedyne naczynie dostępne w naszym sklepie. Jeżeli dużo podróżujesz lub często jesteś w rozjazdach polecamy wyposażony w zbiornik na wodę i termos do Yerba mate.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.