ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie 1–18 z 92 wyników

-43%
Original price was: 42.82 zł.Current price is: 24.62 zł.
BESTSELLER!

Herbaty organiczne z ekologicznych upraw

Uprawy organiczne spełniają wszystkie kryteria bezpieczeństwa dla środowiska. To gwarancja, że w produkcie końcowym nie znajdują się chemiczne substancje, ponieważ w czasie produkcji nie użyto nawozów sztucznych, chemicznych środków ochrony roślin, wzmacniaczy smaku i wyglądu, czy szkodliwych metod konserwacji. Co więcej, podczas jego tworzenia nie zastosowano roślin genetycznie modyfikowanych, promieniowania jonizującego dla konserwacji produktu, a uprawy zlokalizowano z dala od zanieczyszczeń, przemysłu i dróg.

Herbata organiczna – bogactwo wyboru

Herbaty organiczne uznawane są przede wszystkim za zdrowsze dla naszego organizmu. Właśnie z tego powodu sięgamy po nie coraz częściej. W odpowiedzi na potrzeby klientów, wzbogaciliśmy ofertę o herbaty organiczne. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór herbaty organicznej czarnej, czerwonej, zielonej, białej, owocowej, a także ziołowej. Herbaty organiczne są równie smaczne i intensywne, co herbaty sztucznie aromatyzowane. W tym przypadku jednak, oprócz znakomitego smaku, zyskujesz także właściwości wynikające z ich organiczności. Bogaty wybór klasycznych herbat, a także całkiem nowych, stworzonych przez nas kompozycji smakowych sprawia, że zarówno doświadczeni herbaciarze, jak i początkujący zwolennicy tego naparu znajdą propozycje dla siebie.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.