ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie 1–18 z 41 wyników

Akcesoria do herbaty

Puszka na herbatę Yoru 125g

24.98 

Akcesoria do herbaty

Puszka na herbatę Crane red 150g

28.66 
20.72 

Akcesoria do herbaty

Puszka na herbatę biała 80g

18.00 

Akcesoria do herbaty

Puszka na herbatę czarna 80g

18.00 
28.66 

Akcesoria do herbaty

Puszka na herbatę Kazuko 90g

50.02 
35.69 
23.00 
23.00 
23.00 
24.98 

Akcesoria do herbaty

Metalowa puszka na herbatę 150g

19.19 

Akcesoria do herbaty

Puszka na herbatę Japan Gold 80g

24.00 

Puszki do przechowywanie herbaty - istotny drobiazg, o którym lepiej nie zapomnieć

Przechowywanie herbaty może być naprawdę bardzo proste. Jeśli trzymasz ją w nienarażonym na silne zapachy hermetycznym pojemniku, który stoi w ciemnym i chłodnym miejscu, najprawdopodobniej zużyjesz susz, zanim pogorszenie jakości jego smaku i aromatu stanie się zauważalne. Co właściwie mamy na myśli, gdy mówimy o traceniu jakości herbaty? Głównie oksydację. W przypadku herbat, których oksydacja została zatrzymana podczas procesu produkcji lub tych delikatnie tylko oksydowanych, jest ryzyko dalszego utleniania z biegiem czasu. Ponieważ gatunki te zazwyczaj się wysoko cenione właśnie za ich świeżość i brak lub niski stopień oksydacji, możliwe dalsze utlenianie jest traktowane jako szkodliwe i zagrażające jakości. Tyczy się to większości zielonych i żółtych herbat, a także – w zależności od pewnych indywidualnych cech – niektórych herbat białych. Właśnie dlatego, właściwe przechowywanie herbaty jest tak istotne.

Wszystko, czego potrzebujesz do przechowywania swojej ulubionej herbaty

Puszki do przechowywanie herbaty dostępne w naszym sklepie różnią się kształtem, kolorem, wielkością i materiałem z którego zostały wykonane, dzięki czemu każdy znajdzie model spełniający jego oczekiwania. W ofercie dostępne są eleganckie, utrzymane w czerni i bieli puszki o podwójnym zamknięciu, co dodatkowo zabezpiecza herbatę, które z pewnością wpasują się w nowoczesne wnętrza, a także stworzone na kształt słoika, ozdabiające kuchnię i cieszące oko szklane pojemniki. Jeżeli natomiast interesujesz się kulturą Wschodu, proponujemy puszki do przechowywania herbaty nawiązujące do kultury japońskiej. Asortyment uwzględnia także puszki pełne kolorów lub z motywami zwierzęcymi, które przypadną do gustu szczególnie najmłodszym miłośnikom herbat.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.