ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos tropikalna 50g

11.06 
9.74 
10.04 

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos banan z czekoladą 50g

8.67 
0% VAT

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos hemp 50g

9.72 
8.35 

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos Rooibos zielona 50g

9.30 

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos Zanzibar 50g

14.49 

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos eggnog 50g

9.19 
9.29 

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos waniliowa 50g

8.63 

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos Funky Lemon naturalna 50g

9.54 

Herbata rooibos - bez kofeiny dla dobra dzieci

Rooibos mylnie bywa nazywany herbatą lub herbatą czerwoną, ponieważ nie jest spokrewniony z rośliną herbacianą, a wspólnego ma z nią tyle, że służy do przygotowywania naparu mogącego funkcje herbaty spełniać. Największą różnicą jest całkowity brak kofeiny w herbacie rooibos. Część procesu produkcji suszu rooibosa jest podobna do obróbki liści herbacianych, stąd nie jest to roślina, która powinna być traktowana jak inne zioła. Nazwa “rooibos” oznacza “czerwony krzew”, czyli właśnie czerwonokrzew.

Herbaty rooibos – zbawienny wpływ na zdrowie

W rooibosie stwierdzono liczne związki polifenolowe, które wykazują właściwości przeciwzapalne i przeciwkurczowe. W naparze herbaty rooibos stwierdzono przeszło 30 związków fenolowych, a ich ekstraktywność sięga 250 mg na gram naparu. Zawiera niewielką ilość garbników, dzięki czemu nie pozostawia goryczy. Herbaty rooibos jest bogatym źródłem witaminy C. Wzmacnia odporność oraz pomaga w walce z bezsennością i nadciśnieniem. Herbata rooibos spowalnia proces starzenia się organizmu, a także jest skutecznym środkiem przy leczeniu schorzeń skórnych i alergii.

Herbata rooibos – jak smakuje?

Czerwona herbata rooibos charakteryzuje się czerwoną barwą i lekkim, delikatnie miodowym posmakiem. Zielona herbata rooibos, powstaje poprzez pominięcie etapu utleniania i fermentacji. Ma żółtozielony kolor i dominują w niej świeże, ziołowe aromaty. W Czajnikowy.pl znajdziesz herbaty rooibos czyste, a także z dodatkiem różnych owoców.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.