ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

-12%
Original price was: 32.00 zł.Current price is: 28.29 zł.
-12%
Original price was: 49.00 zł.Current price is: 43.05 zł.
-10%
Original price was: 45.00 zł.Current price is: 40.59 zł.
-10%
Original price was: 45.00 zł.Current price is: 40.59 zł.
-24%
Original price was: 103.92 zł.Current price is: 79.34 zł.
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę

Kawa z polskich palarni – jakość i wyjątkowy smak

Coraz częściej i chętniej sięgamy po lokalne produkty i kawa wcale nie jest wyjątkiem. Polskie palarnie w niczym nie ustępują zagranicznej konkurencji i oferują wysokiej jakości ziarna. Polskie palarnie kawy charakteryzują się dokładną selekcją surowca, a także skrupulatnym podejściem do procesu palenia ziaren. Kawa z polskich palarni jest słodsza niż kawa włoska i często towarzyszą jej nuty kwiatowo-owocowe połączone z orzechem lub czekoladą. Polskie palarnie oferują ziarna przeznaczone do espresso, czy kaw mlecznych, a także do alternatywnych metod parzenia kawy, takich jak drip, czy syfon.

Najlepsze polskie palarnie kawy

Posiadamy produkty polskiej palarni kawy Hayb, od propozycji mocno zbilansowanych do owocowych i kwiatowo-herbacianych aromatów pochodzących z Kenii i Etiopii. Kolejna palarnia zasługująca na uwagę to palarnia Kafar, która oferuje kawę w dwóch wariantach - polecaną do ekspresów ciśnieniowych i kaw mlecznych, a także do parzenia przelewowego i metod alternatywnych. Dostępne są różne wersje smakowe, m.in. charakterystyczne dla Brazylii nuty orzechowe połączone z goryczką ciemnej czekolady. Oprócz tego w naszym sklepie znajdziesz kawę w ziarnach Espresso Gwatemala SHB EP CoffeePro o niskiej kwasowości i smaku przypominającym kandyzowane wiśnie i czereśnie, a także kawę w ziarnach z palarni Coffee Proficiencyo wyraźnych nutach czekoladowych. Sprawdź wszystkie kawy pochodzące z polskich palarni dostępne na Czajnikowy.pl.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.