ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie 1–18 z 110 wyników

2.19 

Akcesoria do herbaty

Zaparzacz silikonowy kotek

54.67 

Zaparzacze do herbaty, zaparzarki

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do herbaty są bardzo przydatne podczas codziennego przygotowywania naparu. Do grupy tych przedmiotów z pewnością należy zaparzacz do herbaty. Nie dość, ze dzięki niemu możesz w profesjonalny sposób przygotować swoją ulubioną herbatę, to jeszcze może stanowić modny dodatek do Twojej kuchni.

Zaparzacze do herbaty – wybór odpowiedniego rodzaju

Aby łatwo i prawidłowo parzyć herbatę, warto skorzystać z zaparzaczy. W Czajnikowy.pl znajdziesz ogromny wybór różnych modeli zaparzaczy do herbaty. Jednym z nich jest butelka z zaparzaczem do herbaty – do sitka u góry naczynia wkładamy liście herbaty, przewracamy butelkę i zaczyna się parzenie, aby je przerwać wystarczy ją odwrócić. Kolejna propozycja to ceramiczny kubek do herbaty z dużym sitkiem – wrzucamy liście herbaty do sitka, a po odpowiednim czasie, wyjmujemy je, by przerwać parzenie.

Silikonowe zaparzacze do herbaty (np. w kształcie hipopotama) są natomiast zabawną alternatywą do parzenia, zwracają uwagę towarzyszy. Filtry papierowe do herbaty są wygodne i jednorazowe, ułatwiają parzenie herbaty, ale generują niepotrzebne odpady. Tłokowy zaparzacz do herbaty (Frenchpress) jest najczęściej używany do kawy, ale z powodzeniem można w nim parzyć herbatę. Należy pamiętać o całkowitym przelaniu naparu z takiego dzbanka, aby nic się nie przeparzało, kiedy będziemy delektować się herbatą. Gaiwan to z kolei tradycyjne chińskie naczynie do parzenia herbaty. Dzięki krótkiemu parzeniu można wykonać wiele herbat uzyskując niesamowite doznania smakowe. W ofercie dostępny jest także czajnik do parzenia herbaty z czarkami – tu najważniejsze jest, aby posiadał sitko wbudowane w dzióbek lub żeby sitko miało jak największą objętość, by liście nie były stłoczone na małej powierzchni.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.