ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie 1–18 z 78 wyników


Kawa – pobudzający napój i nie tylko

Kawa pochodzi z Etiopii, a w Europie pojawiła się około XVI w. Od tamtego czasu, grono miłośników tego aromatycznego napoju nieustannie się powiększało. Kawa zyskała ogromną popularność na całym świecie, głównie za sprawą właściwości pobudzających jakie wykazuje. Należy jednak pamiętać, że kawa wpływa na nasz organizm także w innych aspektach. Przede wszystkim, działa ona antyoksydacyjnie i neutralizuje wolne rodniki. Oprócz tego obniża stres, poprawia krążenie krwi, a także dzięki obecności kofeiny, wpływa na przyspieszenie przemiany materii. To właśnie z tego powodu, ziarna kawy wykorzystywane są również w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

Kawa włoska, kawa z polskich palarni i akcesoria

W naszym sklepie dostępne są kawy ziarniste i mielone, przeznaczone do różnych metod parzenia - od espresso zaczynając, na metodach alternatywnych kończąc. W ofercie Czajnikowy.pl znajdziesz bogaty asortyment klasycznej, włoskiej kawy. Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji spróbować, polecamy również ziarna pochodzące z polskich palarni, które w żadnym stopniu nie ustępują propozycjom z Włoch. Na uwagę zasługuje palarnia kawy Kafar, Coffee Proficiency, a także HAYB Speciality Coffee. Chociaż palarnie te istnieją na rynku stosunkowo niedługo, oferują kawę najwyższej jakości. Ponadto, znajdziesz u nas również akcesoria do parzenia kawy – kawiarki, French pressy, driperry, filtry do parzenia kawy, młynki. Oferujemy wszelkie niezbędne przedmioty, do przygotowania przepysznej, aromatycznej kawy niczym z kawiarni.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.