ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

15.99 
Oczekujemy na dostawę
RAFAŁ POLECA
Oczekujemy na dostawę
-13%
Oczekujemy na dostawę
Original price was: 245.75 zł.Current price is: 213.28 zł.
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę

Duże opakowania – więcej znaczy lepiej

Herbaty dostępne w dużych opakowaniach są przede wszystkim praktyczne. Duże opakowanie starczy Ci na dłużej, a więc nie musisz co chwilę uzupełniać zapasów. Sprawdzone smaki mogą na stałe zagościć w Twojej kuchni. Ciesz się ulubionym naparem i serwuj go podczas spotkań z bliskimi. Na pewno go nie zabraknie!

Herbaty w dużych opakowaniach

W dużych opakowaniach znajdziesz uznawane za najzdrowsze wśród herbat herbaty zielone. Do ich niezwykłych właściwości leczniczych można zaliczyć m.in. oczyszczanie organizmu z toksyn, neutralizację wolnych rodników, wsparcie układu krwionośnego, a także spowalnianie starzenia się organizmu i ochronę zębów przed próchnicą. Na szczególną uwagę zasługuje Herbata zielona Sencha Klasyczna, japońska herbata zielona Genmaicha Premium, znana również pod nazwą ,,Popcorn Tea”. W wygodnych, większych opakowaniach oferujemy również herbaty czarne – dostępna jest na przykład klasyczna herbata czarna Earl Grey Imperial, uznawana za najlepszy Earl Grey dostępny na rynku, a także rzadko spotykana Herbata czarna w kostce prasowana. Oprócz tego, w dużych opakowaniach dostępne są także herbaty owocowe, herbaty czerwone oraz herbaty rooibos. W naszej ofercie, propozycje dla siebie znajdą również mateiści. Z uwagi na to, że Yerba mate zyskuje coraz większe grono odbiorców i jest traktowana jako lepszy i zdrowszy zamiennik kawy – polecamy duże opakowanie Yerba mate Mate Green.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.