ZAŁÓŻ KONTO, ZBIERAJ PUNKTY I WYMIENIAJ NA RABATY

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

-40%
Original price was: 49.90 zł.Current price is: 30.00 zł.
-54%
Original price was: 64.95 zł.Current price is: 30.00 zł.
Oczekujemy na dostawę
Oczekujemy na dostawę
50.00 700.00 

Warsztaty dotyczące herbaty i yerba mate

W Czajnikowy.pl prowadzimy szkolenia i warsztaty związane z tematyką herbaty. Wszystkie warsztaty i szkolenia połączone są z degustacją herbaty i krótkim pokazem parzenia herbaty. Czajnikowe warsztaty zawsze prowadzone w sposób dynamiczny, a osoby biorące w nich udział mogą skosztować herbaty bez niepotrzebnych przerw. Warsztaty i szkolenia organizujemy dla osób prywatnych, gości kawiarni, obsługi lokali gastronomicznych.

W naszej ofercie posiadamy gotowe scenariusze szkoleń i wykładów, które zostały przez nas wiele razy przetestowane. Potrzebujesz szkolenia lub warsztatu o określonej tematyce lub konkretnym czasie? Nie ma problemu! Dopasujemy go do Twoich potrzeb.

Aby przeszkolić pracowników gastronomi do przygotowywania wysokiej jakości herbaty opracowaliśmy system szkoleniowy pozwalający na zaznajomienie się nie tylko z tematyką herbacianą, ale także z technikami parzenia w warunkach gastronomicznych. Szkolenie obejmuje takie zagadnienia jak: Obszerny i szczegółowy wykład w przystępnej formie, w dużej mierze oparty na dyskusji i nastawiony na integrację uczestników. Pokaz parzenia i akcesoriów użytych w czasie warsztatów, wraz z omówieniem właściwych technik parzenia. Degustacja herbat będących tematem spotkania tak, by możliwe było porównanie różnych naparów i różnych sposobów parzenia. Angażowanie uczestników do udziału w warsztatach. Niektóre tematy pozostawiają w tym zakresie spore pole do popisu.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu.