Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Wpływ herbaty na zdrowie i urodę

Specjalny odcinek na Dzień Kobiet! Jak poprawić urodę za pomocą herbaty? Prezentujemy najlepsze herbaciane naturalne sposoby!

W związku wieloma pytaniami o picie herbaty Pu-Erh podczas odchudzania i kontrowersje wokół 10 kilogramowej straty wagi miesięcznie, przedstawiamy źródło naszych informacji:

“Jak wykazały testy przeprowadzone przez Uniwersytet w Kunmingu picie herbaty Pu-Erh połączone z odpowiednim odżywianiem może przyczynić się do znacznej redukcji masy ciała. W badaniach tych brały udział osoby z nadwagą w dwóch przedziałach wiekowych. W młodszej grupie pozytywny wynik uzyskano u 40 % badanych, natomiast w grupie między 40 a 50 rokiem życia, aż u 80%. Średni miesięczny spadek masy ciała kształtował się na poziomie 2,8 kg przy niewielkiej nadwadze. W grupie osób starszych przy znacznej nadwadze było to 9 kg, a w przypadku średniej nadwagi 6 kg. Również badania przeprowadzone w Paryżu pokazują korzystne efekty picia herbaty Pu-Erh. 80% badanych, stosujacych zwyczająwą dietę, utraciło od ok. 3 do ponad 10 kg.”

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.