Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Herbata Bio Chai Latte jak i podobne jej produkty przeżywają ostatnimi czasy rozkwit na naszym rynku. Takiego napoju Instant można napić się nie tylko w kawiarniach, ciastkarniach, ale także zakupić wielkie opakowanie proszku i zabrać je do domu.

Przygotowanie Herbaty Bio Chai Latte

Przepis jest bardzo prosty, wsypujemy 25 gramów proszku do kubka, zalewamy gorącą wodą, mieszamy i nasz mleczny napój herbaciany z cynamonem i cukrem gotowy. Skład i opakowanie może sugerować, że otrzymamy napój podobny do Masala Chai, czyli mieszankę orientalnych przypraw z czarną herbatą i mlekiem.

Herbata Bio Chai Latte Proszek
Herbata Bio Chai Latte Proszek

Smak Herbaty Bio Chai Latte

Rzeczywiście kolor, konsystencja a nawet zapach jest podobny, ale już smak bardzo słaby, lekko mleczny, nijaki. Tu należy zaznaczyć, że napój jest do przełknięcia, tzn. smakuje bardzo przyzwoicie. Nie wzbudza negatywnych emocji, szczególnie jeżeli nie mieliśmy okazji pić oryginalnej Masala Chai. Jest zdecydowanie mniej pikantny i wyrazisty.

Jeżeli natomiast mieliśmy w ustach Masala Chai, okaże się, że Herbata Bio Chai Latte nie ma najważniejszej jej cechy: delikatnej słodyczy i mlecznej łagodności, która przechodzi w imbirową, kardamonową, cynamonową pikantność.

Herbata Bio Chai Latte Skład
Herbata Bio Chai Latte Skład
Herbata Bio Chai Latte Opakowanie
Herbata Bio Chai Latte Skład Opakowanie
Herbata Bio Chai Latte
Herbata Bio Chai Latte

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.