Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Najlepsza herbata zielona aromatyzowana

Herbat zielonych z różnymi dodatkami jest na rynku mnóstwo. Jak z tego ogromnego wyboru wybrać najlepszą, której warto się napić? Przygotowaliśmy nasz subiektywny ranking najlepszej zielonej herbaty na podstawie gustów naszych Klientów.

Herbata zielona Mały Budda
Herbata zielona Mały Budda

1. Herbata zielona Mały Budda. Klasyk klasyków! Ta mieszanka herbaty zielonej Sencha, papai i ananasa, lubiana jest nawet przez Rafała. Delikatna herbata zielona z egzotycznymi owocami jest idealna na początek przygody z herbatą zieloną!

Herbata zielona Łzy Smoka
Herbata zielona Łzy Smoka

2. Herbata zielona Łzy Smoka. Podobnie jak Mały Budda zawiera ananas, jednak jej bazą jest herbata zielona Gunpowder, zwinięta w małe kulki. Polecana osobom, które wolą bardziej zdecydowany smak zielonej herbaty.

Herbata zielona Genmaicha
Herbata zielona Genmaicha

3. Herbata zielona Genmaicha. Uznawana przez wielu miłośników za czystą herbatę, w składzie zawiera prażony ryż i oryginalnie pochodzi z Japonii. “Ryżówka” to herbata zielona, którą pija się do Sushi i można ją parzyć kilka razy.

Herbata zielona Kaktusowa
Herbata zielona Kaktusowa

4. Herbata zielona Kaktusowa. Wyśmienita delikatnie aromatyzowana herbata zielona z dodatkiem opuncji. Ma bardzo świeży smak i jest doskonała do zimnego parzenia.

Herbata zielona Jaśminowa z Kwiatkami
Herbata zielona Jaśminowa z Kwiatkami

5. Herbata zielona Jaśminowa z kwiatkami. Klasyczna mieszanka herbaty zielonej i kwiatków jaśminu. Tradycyjnie pijana po posiłkach, wspomaga przemianę materii, ale i bardzo świeżo smakuje!

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.