Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Jeżeli poszukujecie herbaty, która was uspokoi, wyciszy i będzie świetną propozycją na skołatane nerwy wieczorem, proponujemy herbatę ziołową. Którą herbatę ziołową wybrać na uspokojenie? Na pewno taką, która nie zawiera herbaty, a więc kofeiny.

Najlepsza herbata rooibos
Najlepsza herbata rooibos

Herbata rooibos na uspokojenie

Pierwszą, oczywistą propozycją herbaty uspokajającej, jest rooibos, czyli czerwony krzew z afryki. Herbata z rooibosa nie zawiera kofeiny, ma za to wiele witamin i świetnie nawadnia. Gorący napar miło rozgrzewa i rewelacyjnie sprawdzi się wieczorem, kiedy chcemy uspokoić nerwy po ciężkim dniu.

Herbata z melisy poprawia zdolność koncentracji. Melisa dobra na opryszczkę
Herbata z melisy poprawia zdolność koncentracji. Melisa dobra na opryszczkę

Herbata z melisy na dobry spokojny sen

Naukowo zostało potwierdzone, że napar z melisy ma działanie antydepresyjne i działa uspokajająco na cały układ nerwowy. Melisa poprawia też znacząco jakość snu, a zawarte w niej polifenole działają antywirusowo i przeciwzapalnie.

Herbata ziołowa Rumianek
Herbata ziołowa Rumianek

Herbata z rumianku wspomaga układ nerwowy

Zaparzony rumianek ma działanie rozkurczowe, dzięki czemu świetnie relaksuje. Rozluźnia układ nerwowy i układ mięśniowy. Jeżeli cierpicie na ból żołądka spowodowany stresem, najlepszym rozwiązaniem będzie filiżanka mocnej herbaty z rumianku.

Herbata ziołowa Miłorząb Japoński Ginko Biloba
Herbata ziołowa Miłorząb Japoński Ginko Biloba

Herbata z Miłorzębu Japońskiego na przepracowanie

Herbata Ginko Biloba rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa dopływ tlenu do mózgu, dzięki czemu świetnie wpływa na pamięć i koncentrację. Jest naturalnym antydepresantem, który sprawdzi się przy stresach wywołanych przepracowaniem.

Żeń-szeń Syberyjski
Żeń-szeń Syberyjski

Herbata Żeń-szeń na dotlenienie mózgu

Żeń-szeń zwiększa witalność, sprawność umysłową i fizyczną. Mimo, że nie posiada kofeiny (jak wszystkie wyżej wymienione herbaty ziołowe) świetnie regeneruje, działa na zmęczenie i znużenie, po prostu dodaje energii organizmowi.

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.