Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Feel Green kosztuje niespełna 2zł za 70 g, dlatego od samego początku nie spodziewałem się rewelacji. Nie ma tutaj mowy o osobnym pakowaniu poszczególnych torebek, a okrągłe saszetki przypominają te z Sagi. Na opakowaniu znajdziemy przepis na naszą herbatę: producent zaleca parzyć wodą o temperaturze od 75 do 90*C i robić to 1-3 minuty. Na ostatnim obrazku jest filiżanka, więc przypuszczam, że jedną torebkę należy parzyć 120-150 ml wody. W takim wypadku pierwszy rysunek z czajnikiem (który może mieć i 330 ml) możemy pominąć.

fHerbata Zielona Feel Green o smaku grejpfrutowym (Posti, Biedronka), opinie: parzenie
Herbata Zielona Feel Green o smaku grejpfrutowym (Posti, Biedronka), opinie: parzenie

Feel Green Zielona Herbata, ekspresowa aromatyzowana o smaku grejpfrutowym ze skórką grejpfruta, skład:

  • mieszanka herbaty zielonej,
  • aromat,
  • skórka z grejpfruta.

Parzenie i smak herbaty Feel Green

Zieloną herbatę parzyłem 2 minuty wodą o temperaturze 80*C. Napar pachnie bardzo przyjemnie, jest wyjątkowo grejpfrutowy. Niestety o herbacianym zapachu możemy zapomnieć: aromat go zdominował. Kolor Feel Green przynosi ma myśl Gunpowdera. Ale już po pierwszym łyku przekonałem się, że ten ciemny odcień zupełnie nie znajduje swojego uzasadnienia w smaku. Napar Feel Green grejpfrutowej jest bardzo delikatny. Mimo moich usilnych starań i intensywnego siorbania, w smaku czuję tylko aromat grejpfruta i żadnej zielonej herbaty. Ot: zabarwiona woda grejpfrutowa.

fHerbata Zielona Feel Green o smaku grejpfrutowym (Posti, Biedronka), opinie: napar
Herbata Zielona Feel Green o smaku grejpfrutowym (Posti, Biedronka), opinie: napar

Postanowiłem wrzucić 2 torebki herbaty ekspresowej Feel Green do 150 ml wody, ale i to nie dało żadnego herbacianego efektu. Szkoda.

Herbata Zielona Feel Green o smaku grejpfrutowym (Posti, Biedronka), opinie
Herbata Zielona Feel Green o smaku grejpfrutowym (Posti, Biedronka), opinie

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.