Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Przetestowaliśmy sześć herbat z McCafe McDonald’s. Pod lupę wzięliśmy: czarną herbatę Earl Grey, czarną herbatę English Breakfast, owocową herbatę jabłkowo-orientalną (turecką), owocową z nutą letnich owoców, herbatę zieloną oraz korzenną herbatę z chili.

Wyniki testu

Wszystkie herbaty zostały zaparzone zgodnie z instrukcją producenta, która znajduje się na etykiecie każdej herbaty. Do wszystkich herbat dostaliśmy wrzątek oraz zapakowane w foliowe woreczki, torebki herbaty liściastej.

Naszym zdaniem najlepiej wypadła korzenna herbata z chili oraz owocowa herbatka (bez herbaty) jabłkowo-orientalna. Niestety producent nie umieścił pełnego składu herbat na opakowaniu, dlatego nie byliśmy w stanie stwierdzić, co dokładnie znajduje się w torebkach.

Najgorszymi herbatami okazał się English Breafast (był bardzo słaby w aromacie) oraz owocowa herbata z letnimi owocami, która smakowała jak przeciętna owocowa herbatka dostępna w hipermarkecie za niewielką cenę.

Recenzja została przeprowadzona w oparciu o produkt zakupiony przez recenzenta.

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.