Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

 

Czystek

Czystek to drobna roślina pochodząca z okolic Morza Śródziemnego o niewielkich kwiatach w kolorach białym lub różowo czerwonym. Spotkać można go także na Kaukazie. Jego właściwości lecznicze znane są od przeszło 2000 lat. Najbardziej zasłynął tym, że jego żywica była jednym ze składników mirry.

Czystek zawiera duże ilości przeciwutleniaczy, które wyłapując wolne rodniki hamują procesy starzenia komórek w naszym ciele. Działają również korzystnie na układ krwionośny przeciwdziałając cholesterolowi i tworzeniu się zatorów w żyłach. Ma więc działanie przeciwmiażdżycowe.

Czystek hamuje starzenie. Herbata z Czystka na wysoki cholesterol
Czystek hamuje starzenie. Herbata z Czystka na wysoki cholesterol

Działanie czystka

Napar z czystka podnosi odporność oraz spowalnia rozwój drobnoustrojów, wykazuje także właściwości bakteriobójcze dlatego może być stosowany zewnętrznie do leczenia zmian skórnych oraz opryszczki. Pozwala także oczyścić ciało. Pierwszym i najważniejszym elementem oczyszczania jest usunięcie i spowolnienie rozwoju drobnoustrojów, kolejnym wychwytywanie z ciała toksyn i metali ciężkich, następnym, niemniej ważnym, oczyszczenie ciała dosłowne. Czystek może być stosowany zewnętrznie do oczyszczania skóry, działanie odkażające pozwala usunąć bakterie ze skóry oraz zapobiegać zmianą naskórnym oraz co wśród ziół rzadkie, pozwala zniwelować nieprzyjemny zapach ciała.

Czystek. Herbata z Czystka. Jak oczyścić się Czystkiem?
Czystek. Herbata z Czystka. Jak oczyścić się Czystkiem?

Ma także działania przeciwalergiczne oraz korzystne dla pracy układu pokarmowego. Dodaje energii.

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.