Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Zielona herbata na depresję

Herbata zielona pozwala medytować w spokoju setkom mnichów buddysjkich. Otwiera umysł i relaksuje ciało. L-teanina w zielonej herbacie jest odpowidzialna za efekt relaksacji. Badania wykazują, że te aminokwas pomaga zmniejszyć częstość akcji serca, obniżyć ciśnienie tętniczne krwi i złagodzić objawy lękowe. Osoby, których często męczy niepokój, łatwo uspokajają się pijąc jedną filiżankę zielonej herbaty dziennie.

Herbata zielona Sencha
Herbata zielona Sencha

Herbata z melisy na depresję

Melisa ma działanie uspokajające, które pomaga w bezsenności, a także może zmniejszyć fizyczny obajwy lęku. Melisa jest jedną z najlepszych herbat, które uspokajają system nerwowy i regulują nerwy. Herbata z melisy jest również dobrze znana ze swoich dobrocznynnych właściwości trawiennych

Herbata z melisy poprawia zdolność koncentracji. Melisa dobra na opryszczkę
Herbata z melisy poprawia zdolność koncentracji. Melisa dobra na opryszczkę

Herbata na depresję: rumianek

Napar z rumianku świetnie nada się do łagodzenia lekkich stanów lękowych i depresi. Rumianek ma łagodny, relaksujących wypływ na ludzki organizm – upsokaja zszargane nerwy i uspokaja umysł. Herbata z rumianku od pokoleń jest stosowana przy zaburzaniach snu, a jej właściwości uspakająjące są delikatne i nie powodują otępienia. Rumianek świetnie również wspomaga leczenie przeziębienia i grypy.

Herbata ziołowa Rumianek
Herbata ziołowa Rumianek

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.