Załóż konto, zbieraj punkty i wymieniaj na zniżki w sklepie.

Herbata na potencję. Catuaba działanie

Cautaba pochodząca z Ameryki Południowej jest od wieków znana jako bardzo silny afrodyzjak i lek na zszargane nerwy.

Catuaba to małe drzewo liściaste (krewniak drzewa koki), które rośnie głównie w amazońskiej dżungli. Żeby rozpoznać drzewo Catuaby, należy zwrócić uwagę na jego gruby pień oraz korzenie, które w większości znajdują się nad ziemią. Drzewo Catuaby ma ciemnozielone liście, pomarańczowo-żółte kwiaty i daje małe owalne jasnobrązowe owoce.

Właściwości herbaty z Cautaby. Catuaba właściwości

Herbata z Cautaby zawiera: alkaloidy, garbniki, olejki aromatyczne oraz fitosterole. To właśnie te ostatnie są bliźniacze do ludzkich hormonów płciowych i mogą być dobre dla naszej kondycji zdrowotnej.

Na co jest dobra Cautaba?

  • Cautaba działa na potencję zwiększając libido
  • Cautaba przyjmowana regularnie w małych ilościach może pomagać w walce z wirusem HIV
  • Cautaba koi układ nerwowy zwiększając produkcję endorfin
  • Cautaba leczy bezsenność
  • Catuaba zwiększa ilość przeciwciał w naszym organizmie
Herbata na potencję. Catuaba działanie
Herbata na potencję. Catuaba działanie

Jak przygotować herbatę z Catuaby? Jak parzyć herbatę z Catuaby?

Catuabę możemy parzyć podobnie jak herbatę: 1 łyżeczkę kory na jedną filiżankę wody (150ml) zalewamy gorącą wodą i parzymy przez 5 minut. Można też ją gotować przez 5 minut, a następie pozostawić na kilkanaście minut i przecedzić. Śmiało można dodać miód lub cytrynę.

Skutki uboczne Catuaby

Zaleca się picie Catuaby tylko osobom dorosłym. Duże ilości mogą jednak powodować nudności, dlatego nie zaleca się picia więcej niż 3 filiżanek Catuaby dziennie.

Nie należy pić Catuaby będąc w ciąży i podczas karmienia piersią. Catuaba mocno wzmacnia libido, może powodować skurcze macicy i doprowadzić do poronienia. Jeżeli nie jesteś pewien czy możesz pić herbatę z Catuaby, najlepiej skonsultuj się z dobrym lekarzem.

Tekst po polsku na podstawie: liveandfeel.com/articles/catuaba-tea-sexual-enhancer-2150

Poznaj produkty czajnikowy.pl

Przeczytaj również

Dodaj komentarz

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.