Nie wiesz co kupić na początek? Zapraszamy do sprawdzenia naszych rekomendacji!

Najlepsza czarna herbata. Czarna herbata, która Cie zaskoczy. Zwykła czarna o bogatym, intensywnym aromacie i szerokim bukiecie smaków.

Przepyszna zielona herbata. Zielona herbata nie musi być nudna! Zielona herbata o trawiastych, zielonych nutach. Intensywna w aromacie, pobudzająca, dodająca energii, ale przede wszystkim smaczna zielona herbata.

Najsmaczniejsza owocowa herbata. Owocowa herbata bez kofeiny, ale za to o maksymalnym owocowym smaku. Idealna nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych!

Czarna herbata z dodatkami. Najlepsze dodatki połączone z wysokiej jakości czarną herbatą. Pikantne przyprawy, aromatyczne kwiatki czy słodkie owoce – Ty wybierasz!

Zielona herbata z dodatkami. Herbatę aromatyzuje się w Chinach od setek lat. Sprawdź jakie naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się dodatki do zielonej pobudzające herbaty.

Herbata aromatyzowana

Herbata zielona Sencha Sakura 50g

9.86 
10.65 

Herbata dla kawiarni. Jesteś ciekaw, które herbaty najchętniej zamawiają kawiarnie? Poniżej lista najsmaczniejszych herbat.

BESTSELLER!

Herbata owocowa i ziołowa

Herbata rooibos Zanzibar 50g

14.49 

Herbata aromatyzowana

Herbata zielona z granatem 50g

9.62 
9.76 

Yerba mate. Te yerby poniżej sprzedają się jak woda, a powstały na bazie filtrowanej brazylijskiej yerba mate o dużych liściach i łagodnym smaku. Nie kosztowałeś? Polecamy!

Ziołowe herbatki nie muszą być nudne! Polecane ziołówki mają nie tylko bogaty aromat, ale i dobroczynne działanie. 

Najwyższej jakości herbaty ekspresowe. Nie masz czasu na przenie liściastej herbaty? Chcesz wziąć ze sobą pyszną herbatę w torebkach?