Wyświetlanie 1–18 z 105 wyników

Akcesoria do herbaty

Elegancki termometr do herbaty

30.00 

Akcesoria do herbaty

Nabierka do herbaty łyżeczka

16.00 

Akcesoria do herbaty

Sitko do herbaty wysokie 11cm

39.00 
59.00 

Zaparzacze do herbaty, zaparzarki

Dostępne w naszym sklepie akcesoria do herbaty są bardzo przydatne podczas codziennego przygotowywania naparu. Do grupy tych przedmiotów z pewnością należy zaparzacz do herbaty. Nie dość, ze dzięki niemu możesz w profesjonalny sposób przygotować swoją ulubioną herbatę, to jeszcze może stanowić modny dodatek do Twojej kuchni.

Zaparzacze do herbaty – wybór odpowiedniego rodzaju

Aby łatwo i prawidłowo parzyć herbatę, warto skorzystać z zaparzaczy. W Czajniowy.pl znajdziesz ogromny wybór różnych modeli zaparzaczy do herbaty. Jednym z nich jest butelka z zaparzaczem do herbaty – do sitka u góry naczynia wkładamy liście herbaty, przewracamy butelkę i zaczyna się parzenie, aby je przerwać wystarczy ją odwrócić. Kolejna propozycja to ceramiczny kubek do herbaty z dużym sitkiem – wrzucamy liście herbaty do sitka, a po odpowiednim czasie, wyjmujemy je, by przerwać parzenie.

Silikonowe zaparzacze do herbaty (np. w kształcie hipopotama) są natomiast zabawną alternatywą do parzenia, zwracają uwagę towarzyszy. Filtry papierowe do herbaty są wygodne i jednorazowe, ułatwiają parzenie herbaty, ale generują niepotrzebne odpady. Tłokowy zaparzacz do herbaty (Frenchpress) jest najczęściej używany do kawy, ale z powodzeniem można w nim parzyć herbatę. Należy pamiętać o całkowitym przelaniu naparu z takiego dzbanka, aby nic się nie przeparzało, kiedy będziemy delektować się herbatą. Gaiwan to z kolei tradycyjne chińskie naczynie do parzenia herbaty. Dzięki krótkiemu parzeniu można wykonać wiele herbat uzyskując niesamowite doznania smakowe. W ofercie dostępny jest także czajnik do parzenia herbaty z czarkami – tu najważniejsze jest, aby posiadał sitko wbudowane w dziubek lub żeby sitko miało jak największą objętość, by liście nie były stłoczone na małej powierzchni.

Powiadom o dostępności Proszę podać adres e-mail, który zostanie użyty tylko do poinformowania, że produkt wrócił do naszego magazynu oraz ilość potrzebnych sztuk.